AKCE - RETROKLÁNÍ 2013 Bolatice I. dějství 


Zpráva o dění v Bolaticích je krátká a není bohužel o lítání. Od pátečního veřera se zatáhlo a pršelo a pršelo až do nedělního večera. V pátek jsme ještě po přípravě plochy a zázemí provedli na večer pár startů a poseděli u táboráku. Pak se zvedal vítr a už byla cítit voda ve vzduchu. V sobotu jsme kolem 11:00 hod akci oficiálně odpískali. To počasí bylo předpovídáno o to více děkuji všem, kteří dorazili a přáli si jako my, aby předpověď nevyšla.

 

Setkání jsme ukončili v restauračním zařízení obědovým menu a rozdáním sponzorských darů, které nebylo možno dále delegovat na následující klání. Co s načatým odpolednem a večerem? Slovo dalo slovo a setkání pokračovalo v užším kruhu u nás doma. Pět pilotu, Erik+Standa+Vítek+Thomas+Uli a jejich drahé polovičky trénovali cizojazyčnou komunikaci (CZ, DE, EN) do 2:00 do rána. Ono to špatné počasí má taky něco do sebe :-)

 

V průběhu následujícího týdne jsme na vyzvání o přesunu akce na jiný termín nakonec usoudili, že máme letos akcí tohoto ražení dostatek. V Bolaticích nepřálo počasí, o to více se budeme těšit jak to dopadne ve Vlašimi a v Rokycanech

 

Foto "deštivé" akce zde :-(

 

Za organizátory LMK Bolatice

Erik Herudek